MATSALSBORD, "Gamla Sverige", gustaviansk stil, Åmells, 1900-tal.

369700. MATSALSBORD, "Gamla Sverige", gustaviansk stil, Åmells, 1900-tal.

3 iläggsskivor med sarg, bredd 47 cm
Höjd 73 cm
Diameter 119 cm.

Lätt bruksslitage
Stor fuktskada på skivan. Missfärgning och resning av träet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 73 cm
Diameter 119 cm.

Lätt bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 350