VAS, glas, Jan Johansson, Orrefors.

369692. VAS, glas, Jan Johansson, Orrefors.

Signerad Orrefors 9073370? Jan Johansson
Höjd ca 11 cm.

Obetydligt slitage, mikronagg/repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 11 cm.

Antal besök: 1 303