VAS, samt SKULPTUR, glas, Bengt Edenfalk, Kosta respektive Carlos R. Pebaque, Gullaskruf.

369689. VAS, samt SKULPTUR, glas, Bengt Edenfalk, Kosta respektive Carlos R. Pebaque, Gullaskruf.

Vas signerad Kosta 48275 Edenfalk, höjd 18,5 cm.
Skulptur, monogramsignerad C.R.P. Gullaskruf 92. Höjd 10,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 2 141