SKRIVSTÄLL, porslin, rokokostil, 1800-talets andra hälft.

369687. SKRIVSTÄLL, porslin, rokokostil, 1800-talets andra hälft.

Tvådelad. Höjd ca. 17 cm.

Underdel nagg sprickor. Mindre bränningssprickor på överdel. Nagg på blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tvådelad. Höjd ca. 17 cm.

Antal besök: 900