VAS, glas, Klas Göran Tinbäck, Kosta Crystal Collection, signerad.

369670. VAS, glas, Klas Göran Tinbäck, Kosta Crystal Collection, signerad.

Signerad Kosta 48256 Tinbäck.
Höjd ca 32 cm.

Obetydligt slitage, mindre bottenrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad Kosta 48256 Tinbäck.
Höjd ca 32 cm.

Antal besök: 2 756