SKÅL, på fot samt vas, glas, etsad dekor av blommor, Lisa Bauer, Kosta, 1970-tal.

369661. SKÅL, på fot samt vas, glas, etsad dekor av blommor, Lisa Bauer, Kosta, 1970-tal.

Skål på fot, övre diameter 19,5, höjd 18 cm
Vas med höjden 10,5 cm.

Ej signerade, märke om 2 mm på övre delen av skålen på fot, vasen med små märken på fotringen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas med höjden 10,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 171