SKÅP, gustaviansk stil, vitmålad, 1900-tal.

369650. SKÅP, gustaviansk stil, vitmålad, 1900-tal.

Överdel med glasade och spröjsade dörrar. Hyllplan av glas.
Underdel med skåp döljande hyllplan och låda. Dekor med räfflor, fleuroner och kannelyr.
Höjd 177 cm. Längd 111 cm. Bredd 44 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 157