GOLVFIGURINER, 4 st, 1900-talets andra hälft.

369607. GOLVFIGURINER, 4 st, 1900-talets andra hälft.

Bland annat hundar, höjd ca. 33-58 cm.

Slitage, lagningar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, lagningar, skador.

Antal besök: 1 112