AXEL PETERSSON DÖDERHULTARN. Skulpturer, kalv samt vallpojke, snidat trä, stämpelsignerade.

369599. AXEL PETERSSON DÖDERHULTARN. Skulpturer, kalv samt vallpojke, snidat trä, stämpelsignerade.

Kalvens längd ca 16, vallpojkens höjd ca 15 cm.

Smärre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre åldersslitage.

Antal besök: 3 093