VASER, 2 st. Glas, Vicke Lindstrand, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.

369594. VASER, 2 st. Glas, Vicke Lindstrand, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.

Kristallvaser med höjderna 19 respektive 24 cm
Ena vasen signerad Kosta 46671 Lindstrand samt graverad.

Gravyr, ena vasen osignerad, i övrigt ingen anmärkning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 239