LEKSAKER, trä och plast, 7 stycken, Brio, 1900-talets andra hälft.
369584. LEKSAKER, trä och plast, 7 stycken, Brio, 1900-talets andra hälft.
Höjd 5-24,5 cm.
Lättare bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 5-24,5 cm.
Lättare bruksslitage.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
803