VAS samt skål, Glas, Bengt Heintze, Unik, Kosta, 1980-tal.

369551. VAS samt skål, Glas, Bengt Heintze, Unik, Kosta, 1980-tal.

Vas samt skål, ur Kosta Crystal Collection
Vas, signerad Kosta B Heintze Unik 83.80. Höjd 18 cm
Skål, signerad Kosta B Heintze 1980/319. Diameter 10,5, höjd 9 cm.

Enstaka repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Enstaka repa.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 049