VAS samt skål, Glas, Bengt Heintze, Unik, Kosta, 1980-tal.
369551. VAS samt skål, Glas, Bengt Heintze, Unik, Kosta, 1980-tal.
Vas samt skål, ur Kosta Crystal Collection
Vas, signerad Kosta B Heintze Unik 83.80. Höjd 18 cm
Skål, signerad Kosta B Heintze 1980/319. Diameter 10,5, höjd 9 cm.