369531. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Sommarlandskap med fiskande pojkar, olja på duk, signerad C Pissarro, 1800-tal.
"Pere Melon fishing and a boy watching"
"Pere Melon fiskar och
en pojke ser på."
Mått 19 x 24 cm.
Krakeleringar, gulnad fernissa, bruksslitage.