OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Sommarlandskap med fiskande pojkar, olja på duk, signerad C Pissarro, 1800-tal.

369531. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Sommarlandskap med fiskande pojkar, olja på duk, signerad C Pissarro, 1800-tal.

"Pere Melon fishing and a boy watching"
"Pere Melon fiskar och
en pojke ser på."
Mått 19 x 24 cm.

Krakeleringar, gulnad fernissa, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Pere Melon fiskar och
en pojke ser på."
Mått 19 x 24 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 480