BORD OCH STOLAR, 4 st, Tricom, Italien, 1900-talets andra hälft.

369501. BORD OCH STOLAR, 4 st, Tricom, Italien, 1900-talets andra hälft.

Kromad metall. Stolar med lösa dynor.
Bord med glasskiva, diameter ca. 108, höjd 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 965