KUVERTALLRIKAR, 12 st, tenn, Härryda ädelmetallsmide, 1970-tal.

369499. KUVERTALLRIKAR, 12 st, tenn, Härryda ädelmetallsmide, 1970-tal.

Diameter ca. 30,5 cm.

Bruksslitage. Några med tillplattade bräm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 30,5 cm.

Antal besök: 2 194