HÖRNVITRINSKÅP, Alsterbro möbelfabrik, 1900-talets andra hälft.

369496. HÖRNVITRINSKÅP, Alsterbro möbelfabrik, 1900-talets andra hälft.

Bredd 82, djup 55, höjd 156 cm.

Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre skador.

Antal besök: 1 161