2 stycken tuschlaveringar, landskap14x11 cm, signerade 1 stycken blyertsteckning, landskap, osignerad, daterad 1806, 14x11 cm samt 1 stycken blyertsteckning, trädgrenar, signerad, 14x11 cm.
Bruksslitage.