DOCKOR 2 st, hårdplast, Ginger-modell omärkta samt GARDEROB MED KLÄDER, delvis märkt Cosmopolitan Doll & Toy Corp.

369281. DOCKOR 2 st, hårdplast, Ginger-modell omärkta samt GARDEROB MED KLÄDER, delvis märkt Cosmopolitan Doll & Toy Corp.

Dockor med blundfunktion, limmade peruker, omärkta, längd ca 18,5 cm.
Garderob märkt "Ginger", höjd ca 25 cm.
Diverse kläder delvis original, delvis märkt Cosmopolitan Doll & Toy Corp.

Bruksslitage En peruk med nålar. En peruk skadad.
Kläder delvis med skador, fläckar, ej fullt genomgått, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 341