ALAIN SOUCASSE. Komposition med noter och körsbär. Etsningar med carborundum, 2 st. Signerade och numrerade 74/90 och 43/90.

369208. ALAIN SOUCASSE. Komposition med noter och körsbär. Etsningar med carborundum, 2 st. Signerade och numrerade 74/90 och 43/90.

53 x 36 cm och 25 x 17 cm..

Ej examinerad ur ram.

Alain Soucasse (Född 1951)

Gör en kostnadsfri värdering!

53 x 36 cm och 25 x 17 cm..

Ej examinerad ur ram.

Alain Soucasse (Född 1951)

Antal besök: 1 022