LJUSSTAKAR, ett par, silver. Daniel Eklund, Kalmar 1854. Vikt ca 180 gram.

369176. LJUSSTAKAR, ett par, silver. Daniel Eklund, Kalmar 1854. Vikt ca 180 gram.

Fot med genombruten dekor av lyra samt akantusblad, urnformad ljushållare. Höjd 11,5 cm.

Repor och smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor och smärre bucklor.

Antal besök: 1 333