POKALGLAS, Böhmisk kristall, tidigt 1900-tal.

369171. POKALGLAS, Böhmisk kristall, tidigt 1900-tal.

Höjd 13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 800