Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
ANNE WILKS. Färjeläget, akvarell, signerad.
369161. ANNE WILKS. Färjeläget, akvarell, signerad.
23 x 32 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
23 x 32 cm.
Ej examinerad ur ram.
Kalmar Auktionsverk
2 935