VÄGGUR, Junghans 1900-tal, med pendel.

369011. VÄGGUR, Junghans 1900-tal, med pendel.

Längd 107 cm, bredd 18 cm, nyckel medföljer.

åldersslitage, urtavlans emalj skadad, ej funktionstestad, maskstungen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 530