SKÄNK, England, 1900-tal.

SKÄNK, England, 1900-tal.
36900. SKÄNK, England, 1900-tal.

Ek, två uppfällbara skivor. Längd 104+23+23, bredd 38, höjd 85 cm.

Bruksslitage, skiva med ringmärke, ett av de bakre benen med smärre träbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 983