UNDERTALLRIKAR OCH FISKBESTICK, nysilver, 36 delar, 1900-tal.

369001. UNDERTALLRIKAR OCH FISKBESTICK, nysilver, 36 delar, 1900-tal.

12 undertallrikar, diameter 28 cm, Portugal, sålda av Mique, Sverige
Fiskbestick, Svensk Modell, 12+12 stycken, gravyr.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 492