SEKRETÄR, barockstil, 1930-tal.

36896. SEKRETÄR, barockstil, 1930-tal.

Fanerad i brunbetsad björk, tre lådor i sargen, inredd med dex lådor och fack. Längd 91 , bredd 46, höjd 103.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 815