KÄPP med silverkrycka, 1920.

KÄPP med silverkrycka, 1920.
368901. KÄPP med silverkrycka, 1920.

Stämplad ESM 1920.
Längd 87 cm.

Gravyr, bucklor, märken på silverhandtaget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad ESM 1920.
Längd 87 cm.

Antal besök: 1 188