JAN LUNDBERG. Komposition, olja på duk, signerad J Lundberg och daterad -63.

368894. JAN LUNDBERG. Komposition, olja på duk, signerad J Lundberg och daterad -63.

100x160 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

100x160 cm.

Antal besök: 3 805