KNIVAR, 2 st, Sameslöjd, 1900-tal.

368849. KNIVAR, 2 st, Sameslöjd, 1900-tal.

Totala längder mellan 19,5-21 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 2 192