KAFFESERVIS, porslin med förgylld kant, Thomas, Tyskland.

368800. KAFFESERVIS, porslin med förgylld kant, Thomas, Tyskland.

33 delar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 delar.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 160