SMÖRASK MED LOCK, sten, 1800-tal.

36871. SMÖRASK MED LOCK, sten, 1800-tal.

Höjd ca 11 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 11 cm.

Skador.

Antal besök: 971