HALSBAND, bärnsten, doserat, 1900-talets böjan, vikt 41 g.

368718. HALSBAND, bärnsten, doserat, 1900-talets böjan, vikt 41 g.

Halsband bärnsten doserat, med skruv lås, vikt 41 g
Längd ca 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 50 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 429