Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
RA Auktionsverket Norrköping
Konst
Grafik
TORRNÅLSGRAVYR. Restaurant ¨ Gyllene Freden ¨ Baksida med dedikation signerad Evert Taube 1967.
368692. TORRNÅLSGRAVYR. Restaurant ¨ Gyllene Freden ¨ Baksida med dedikation signerad Evert Taube 1967.
26,5x23 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
26,5x23 cm.
Bruksslitage.
RA Auktionsverket Norrköping
1 179