KLÄDHÄNGARE, 2 st, Nirvan Richter för Norrgavel, 19/2000-tal.

368662. KLÄDHÄNGARE, 2 st, Nirvan Richter för Norrgavel, 19/2000-tal.

Bredd 70, Höjd 109, Djup 37 cm.
Vardera krokbrädan märkta med brännstämpel "Norrgavel, Design Erik Richter".
2+2 ståndare, 2+1 stag, 1+1 klädstång, 6+6 hatthyllestänger.

Bruksslitage.
3 ståndare med bristningar eller materialförlust vid stagets nedre infästning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 778