SHAKER, BLÄCKHORN samt PENNSTÄLL, metall, 1900-tal.

368635. SHAKER, BLÄCKHORN samt PENNSTÄLL, metall, 1900-tal.

Höjd ca 7 - 20 cm.

Slitage, repor. Bläckställ saknar insats.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 7 - 20 cm.

Antal besök: 719