CARL FAGERBERG. Skulptur, gips, sign.

36860. CARL FAGERBERG. Skulptur, gips, sign.

Patinerad, höjd ca 30 cm.

Nagg, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Patinerad, höjd ca 30 cm.

Nagg, slitage.

Antal besök: 4 934