Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad Birgitta Fellbom.
368597. OKÄND KONSTNÄR. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad Birgitta Fellbom.
ca 92 x 73 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 92 x 73 cm.
Auktionshuset Kolonn
2 184