OKÄND KONSTNÄR. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad Birgitta Fellbom.

368597. OKÄND KONSTNÄR. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad Birgitta Fellbom.

ca 92 x 73 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 92 x 73 cm.

Antal besök: 2 538