TVÄTTSET 4 delar, porslin, Göteborg, tidigt 1900-tal.

368563. TVÄTTSET 4 delar, porslin, Göteborg, tidigt 1900-tal.

Bestående av: 2 tvålkoppar, kanna, tvättfat, fatets diameter ca 34 cm
Tändstickshållare Gustavsberg medföljer.

Slitage, krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, krackeleringar.

Antal besök: 1 931