MANSCHETTKNAPPAR 1 par, 9k guld, England, 1800/1900-tal.

368486. MANSCHETTKNAPPAR 1 par, 9k guld, England, 1800/1900-tal.

Vikt ca 3,6 gram.

Slitage. Gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 3,6 gram.

Slitage. Gravyr.

Antal besök: 953