TIDNINGSKORG, teak/metall, 1960-tal.

368458. TIDNINGSKORG, teak/metall, 1960-tal.

Längd 43, bredd 22, höjd 39 cm.

Smärre fanerskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre fanerskada.

Antal besök: 1 233