SKULPTURER, 2 st. Glas, Göran Wärff, Kosta Boda.

368385. SKULPTURER, 2 st. Glas, Göran Wärff, Kosta Boda.

Skulptur i form av äpple, signerad Kosta G.Wärff 9, höjd 9,5 cm
Skulptur med klarglas samt underfång i blått och grönt, samt dekor av luftbubblor, höjd 15 cm.

Ena skulpturen osignerad, smärre repor på undersidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 579