MINIATYRMÅLNINGAR, 18-1900-tal, 3st, signerade, inramade.

368365. MINIATYRMÅLNINGAR, 18-1900-tal, 3st, signerade, inramade.

Föreställande: Jane Erskine, oläslig signatur 6x7,5 cm.
Louis XVII, oläslig signatur, ram av ben, 8,5 x 9,5cm.
Marquise de Pompadour, 7,5 x9 cm, metallram.

Louis XVII´s ram saknar del. Marquise de Pompadour bilden med viss avskavning i innerkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 806