BORDSLAMPA, glas och metall, Fabas Luce Spa, Italien, 2000-tal.

368346. BORDSLAMPA, glas och metall, Fabas Luce Spa, Italien, 2000-tal.

Höjd 58 cm.

Repor på foten, ej funktionstestad. Obetydligt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 58 cm.

Antal besök: 1 360