368315. SKULPTURER, 5 st. Göran Wärff, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.
Glasskulpturer med figurscener samt motiv av renar
Längd 6,5-18 cm
Ena signerad Kosta 96736 Wärff.
Repor på skulpturernas undersida, samt enstaka tillverkningsdefekter i dekor.