SKULPTUR, glas, Göran Wärff, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.

368302. SKULPTUR, glas, Göran Wärff, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.

Skulptur, obelisk med dekor av fåglar, höjd 20 cm.

Repor på skulpturens undersida, samt visst dekorbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 264