SKINNJACKA MED PÄLS, Rochester Couture, 1900-tal.

368294. SKINNJACKA MED PÄLS, Rochester Couture, 1900-tal.

Skinnjacka med fårskinnspäls. Storlek 2X.

åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

åldersslitage.

Antal besök: 1 119