TESIL, silver, Pehr Hedlund, Gävle 1809.

368240. TESIL, silver, Pehr Hedlund, Gävle 1809.

Tesil märkt PH och G=Gävle samt C3=1809
Längd ca 13 cm
Proveniens Hedbergska samlingen, Bjärsjölagård slott.

Åldersrelaterat slitage.
Gravyr utsida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 13 cm

Åldersrelaterat slitage.
Gravyr utsida.

Antal besök: 1 493