ANITA NYLUND, burk med lock, "Frits Friska Fisk" ur serien " Vår lilla stad".

368202. ANITA NYLUND, burk med lock, "Frits Friska Fisk" ur serien " Vår lilla stad".

Jie Gantofta
Höjd 15 cm med lock.

Bruksslitage, en nagg.
Färgsläpp på knoppen på locket.

Gör en kostnadsfri värdering!

Jie Gantofta
Höjd 15 cm med lock.

Bruksslitage, en nagg.

Antal besök: 3 706