KRYDDHYLLA, porslin med träställning, Rörstrand.

368116. KRYDDHYLLA, porslin med träställning, Rörstrand.

Längd 54, bredd 15, höjd 40 cm.

Krackeleringar, missfärgningar samt smärre nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 580