3681054. STEREORACK, Audio Magic Production, Danmark.
Höjd: ca 96 cm
Bredd: ca 63 cm
Djup: ca 47,5 cm
Cirka 21 cm fritt utrymme mellan hyllplanen.
Brickmärkt. Påminner om modell BT4, dock osäkert om hyllplanen är original.
Bruksslitage, ytsmuts. Repor, märken och klisterrester på hyllplanen. Sanden läcker ut.