STEREORACK, Audio Magic Production, Danmark.

3681054. STEREORACK, Audio Magic Production, Danmark.

Höjd: ca 96 cm
Bredd: ca 63 cm
Djup: ca 47,5 cm
Cirka 21 cm fritt utrymme mellan hyllplanen.

Brickmärkt. Påminner om modell BT4, dock osäkert om hyllplanen är original.

Bruksslitage, ytsmuts. Repor, märken och klisterrester på hyllplanen. Sanden läcker ut.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 96 cm
Bredd: ca 63 cm
Djup: ca 47,5 cm

Antal besök: 789